IX TURNIEJ PAPIESKI

W Zielonej Górze odbył się IX Międzyszkolny Turniej Papieski organizowany przez Szkołę Podstawową nr 11 w Zielonej Górze oraz Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana". W tym konkursie udział wzięli uczniowie klas V. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Gołąb i Piotr Osadczuk. Opiekunem grupy była Pani Agnieszka Jeż - Hamrol. Tegoroczny turniej odbył się pod hasłem " Totus Tuus - cały Twój Maryjo". Na turniej każda drużyna przyniosła samodzielnie wykonaną mozaikę pt. "Maryja w moich oczach". Pracę należało wykonać w formacie A-4 techniką mozaiki. Jury konkursowe oceniało estetykę, walory artystyczne, pomysł oraz to, w jaki sposób uczestnicy prezentowali swoją pracę. Na zakończenie konkursu każdy dostał papieską kremówkę.

Agnieszka Jeż - Hamrol

03 kwietnia 2017