FERIE ZIMOWE W SZKOLE

W pierwszy tygodniu ferii zimowych uczniowie mogli wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez kadrę pedagogiczną i Stowarzyszenie „Miodnica”.

W poniedziałek od rana i  we wtorek po południu szkoła przygotowała rozgrywki na sali gimnastycznej, a w nocy z poniedziałku na wtorek czekało na naszych uczniów wiele atrakcji podczas nocowania w szkole.

W czasie dwóch następnych dni zajęcia organizowało Stowarzyszenie „Miodnica”. We wtorek we współpracy z KRUS pod hasłem „Bezpiecznie na wsi”, a w środę we współpracy z Nadleśnictwem Krzystkowice pod hasłem „Dokarmiamy zwierzęta zimą” zakończone wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Piątek natomiast był dniem wyjazdu rekreacyjnego do kina Cinema City w Zielonej Górze na film animowany „Ostatni smok świata”.

Anna Kuczak

03 lutego 2017