02 lutego 2016

Na apelu podsumowującym pracę w I półroczu wyróżnieni zostali uczniowie osiągający najlepsze wyniki w szkole. Tytuł Lidera Nauki otrzymali uczniowie:

w klasie II

Natalia Noga

Konrad Tomaszewski

Mikołaj Wójtowicz

w klasie III

Agata Bartosińska

Maria Erdman

Zuzanna Kasprzyk

w klasie IV

Julia Gołąb – śr. 5,09, wzorowe zachowanie

Julia Chabiniak – śr. 5,00, wzorowe zachowanie

Michał Furtak – śr. 5,00, wzorowe zachowanie

w klasie V

Tomasz Kasprzyk – śr. 4,75, wzorowe zachowanie

w klasie VI

Martyna Buganik – śr. 4,91, bardzo dobre zachowanie

We współzawodnictwie klasowym w klasach IV – VI, gdzie porównywane są wyniki średniej ocen klasy, frekwencji i zachowania w I półroczu wygrała klasa IV. Na drugim miejscu uplasowała się klasa V, a trzecie miejsce zajęła klasa VI.

Dyplomami i drobnymi upominkami zostali nagrodzeni uczniowie ze 100% frekwencją oraz zwycięzcy szkolnego konkursu języka polskiego w klasach IV – VI „Liga Ortograficzna” prowadzonego przez A. Kuczak i D. Dobias. I Michalska zapoznała wszystkich z wynikami szkolnego konkursu matematycznego w klasach IV – VI „Matman”. G. Kwiro podsumowała pracę szkolnej biblioteki i przedstawiła 10 uczniów „Przyjaciół Biblioteki” bardzo aktywnie korzystających z zasobów biblioteki szkolnej. Zachęciła także wszystkich do bycia ekologicznym i zbierania zużytych baterii i nakrętek.

Gratulujemy wszystkim uczniom sukcesów!

APEL PODSUMOWUJĄCY OSIĄGNIĘCIA W I PÓŁROCZU 2015/2016