23 kwietnia 2018

W ramach zajęć doradztwa zawodowego, klasa VII wyjechała do Żagania na Żagańskie Targi Pracy i Edukacji, które zostały zorganizowane na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Banacha w Żaganiu. Swoją ofertę prezentowały tam lokalne firmy i pracodawcy, uczelnie wyższe, szkoły policealne i szkoły ponadgimnazjalne z naszego regionu. Dzięki udziałowi w targach nasi uczniowie mogli bezpośrednio zebrać informacje na temat interesujących ich kierunków dalszego kształcenia. Oprócz tego pytali swoich starszych kolegów np. o atmosferę panującą w danej szkole, itp. W czasie trwania targów przygotowano wiele dodatkowych atrakcji: były pyszne przekąski, fontanna czekolady, ale też np. pokazy samoobrony.

ŻAGAŃSKIE TARGI PRACY I EDUKACJI